Cześć

Bardzo się cieszę, że odwiedzasz to miejsce. Z pewnością zastanawiasz się, jaka jest odpowiedź na pytanie z tytułu. Doskonale! Jest to temat, który, w najbliższym czasie, rozłożymy na łopatki, ale wcześniej odpowiem Ci na kilka pytań.

Czy to miejsce jest dla Mnie?

Jeżeli zajmujesz się wytwarzaniem oprogramowania i chcesz, aby Twoje oprogramowanie, było tworzone szybciej i wdrażane stabilniej to jesteś w idealnym miejscu.

Jeżeli współpracujesz z zespołem, gdzie praca ciągnie się jak flaki z olejem, wdrożenia to katorga, a zadania dopychane kolanem, byle zmieścić je w sprincie. Trafiłeś idealnie, bo tu dowiesz się jak to naprawić.

Obojętnie, czy jesteś Programistą, Testerem, Project Managerem, Scrum Masterem, Administratorem, Właścicielem Firmy, czy Inwestorem. Znajdziesz tu coś dla siebie.

O czym tu przeczytam?

Głęboko wierzę, że każdy zespół zasługuje na szybkie i stabilne wytwarzanie i wdrażanie oprogramowania. Niestety nie każdy zdaje sobie sprawę, jakie czynniki mają na to wpływ oraz jak je poprawić.

W związku z tym na tym blogu przeczytasz, o powodach powolnego dostarczania oraz jak sobie z nimi poradzić. Ponadto rozgryziemy niejeden temat związany z CI/CD. Będzie to między innymi:

  • Jak i dlaczego automatyzować wdrożenia?
  • Jakie narzędzie wybrać do tego celu?
  • Kto powinien się tym zajmować?
  • Jak skonfigurować narzędzie takie jak:
  • Jakie są narzędzie do CI/CD i jak wybrać właściwe?
  • Jak zapewnić stabilność wdrożeń?

A jest coś więcej?

Jak najbardziej!

Jeżeli chcesz więcej od razu, to sprawdź 12-tygodniowe szkolenie CI/CD – Od Zera Do Bohatera, podczas którego wdrożysz procesy Ciągłej Integracji i Ciągłego Dostarczania do Twojego projektu.

A jeżeli nie chcesz od razu wpadać na głęboką wodę to koniecznie sprawdź zestaw 4 darmowych MEGA szkoleń z CI/CD za darmo.

Możemy pogadać?

Oczywiście!

Jeżeli potrzebujesz czegoś, a ja jeszcze nie poruszyłem tego na tym blogu to:


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *